הכנה לכיתה א' - "הופ! כיתה א'" בהרפתקהופ!

מתכוננים לכתות א' וב'

"הופ! כיתה א'"- כל האיזורים, המשחקים וההפעלות- קראו כאן!

  מערכת הופ !

 

ב"הופ! כתה א'"  שבאתר הרפתקהופ ! ניתן למצוא עולם שלם ועשיר המתמקד בהכנה לבית הספר.  

אנציקלופדיה  הופ!ידע היא אנציקלופדיה המיועדת לגיל הרך. כל הערכים בה מדובבים ומלווים בסרטוני וידאו, תמונות ואיורים מרהיבים. המטרות החינוכיות של הופ!ידע כוללות: פיתוח יכולת קטגוריזציה; הכרת החיפוש במילון באמצעות הסדר האלפביתי של הערכים; הרחבת עולם המושגים והידע.

חשבון ושפה   משחקים והפעלות ייחודיים אלה פותחו במיוחד בהתאם לנושאים הקוריקולריים המומלצים על ידי מערכת החינוך בתחומי השפה, החשבון והגיאומטריה. האפליקציות השונות פונות לטווח גילאים ורמות התפתחות מגן ועד כיתה ב'.

חדוות הדעת, סקרנות ודמיון   מסעהופ! הוא קונספט אינטראקטיבי חדש וייחודי לפיתוח סקרנות וחדוות הדעת אצל ילדים. המטרות החינוכיות של מסעהופ! כוללות: גירוי לחקר וגילוי; התנסות בהצגת שאלות; היכרות עם השימוש במקורות מידע שונים; הרחבת הדעת לעולם שבו לכל שאלה ייתכנו מספר תשובות ולשאלות שונות ניתן לתת תשובות מתחומים שונים.

הכנה רגשית לכיתה א'  צוק בבית הספר היא תוכנית שמשתפת את העולים לכיתה א' בחוויות הגילוי הראשונות של תלמיד חדש. דרך היכרותו של צוק עם מושגים חדשים, כמו הצלצול או ההפסקה, יכולים העולים לכיתה א' להרגיש מוכנים יותר ובטוחים בהיכנסם למסגרת החדשה. 

 

 

הדפס מאמר שלח לחבר