סימוןמיכל הקטנה והמפלצות בעונה חדשה – זמן לזוז!מטוסי עלסמי הכבאיהרפתקאות פיטר הארנבריינג'ר רובתומס הקטר וחבריםהמופע המבולבל של יובלמולי וצומידוטבוב הבנאישון כבשוןקודי קא-פאוחוגגים יום הולדת לעוגיפלצת!יובל המבולבלנווה עצלנותהעולם המטורף של דוד חייםחזרה לגן ולבית הספרבטוחים שאנחנו בטוחיםרון ברווזוןקלאו וקוקיןלילה הופ!דינו דןהיכון חידון הופ!מספרי משימהרחוב סומסום – מגלים סקרנותסבא מתכווץהדבורה מאיהטימוטי הולך לבית הספרטבע תוםסוד הקצב של מיכלהפיה לילידפנה ודודידורחוב סומסוםכוח הקצבעוד חברים של הופ!מייק האבירמר מוכשר מסביב לעולם-תום זכויותחבורת החצרדובוני אכפת ליהפוני הקטן שליהקרקס של רינתתותיתיובל המבולבל – מר עגבניהגן המפלצותסבא טוביהכוכב קטן
אפליקציית לולי- וידאו ומשחקים לתינוקות
וידאו, שירים ומשחקים עם לולי- להורדה בחינם!

חדש מבית ערוץ הופ!: אפליקציית ה-VOD של לולי נוצרה במיוחד עבור הקטנטנים שאוהבים להסתקרן, לגלות, וליהנות מתוכן מרתק ומלא דמיון! עם לולי לומדים להכיר צורות, צבעים, חיות ומספרים- בסביבה בטוחה, חינוכית ומעשירה.

הורידו עכשיו את אפליקציית לולי בחינם, דרך Google Play  או App Store

האפליקציה מציעה מאות שעות תוכן של סרטונים עם לולי וחברים, רצפי שירים ותכניות של מעל לחצי שעה בנושאי למידה, התפתחות, מוזיקה, חגים ועונות. יחכו לכם גם משחקים אינטראקטיביים ומאתגרים, המעודדים חשיבה ועשייה, בנוסף לפעילות הצפייה.

ומה עם ההורים?
– האפליקציה אינה כוללת פרסומות כדי לשמור על סביבה בטוחה.
– הממשק הוויזואלי הותאם במיוחד לקטנטנים כך שיוכלו להסתדר גם ללא סיוע מבוגר.
– מגוון סרטונים נושאיים מוצעים במשך של חצי שעה ומעלה, בכדי לא לקטוע רצף צפייה.
– כלי מיוחד מאפשר להורים לקבוע ולהגביל את משך הצפייה היומית באפליקצייה.
– חיפוש חכם של תכנים על בסיס נושא מאפשר לכוון את הצפייה לנושאים כמו: צורות, צבעים, חיות, עונות וחגים.

בכל רגע ובכל מקום- אפליקציית ה-VOD של לולי תמיד אתכם!