סימוןמיכל הקטנה והמפלצות בעונה חדשה – זמן לזוז!מטוסי עלסמי הכבאיהרפתקאות פיטר הארנבריינג'ר רובתומס הקטר וחבריםהמופע המבולבל של יובלמולי וצומידוטבוב הבנאישון כבשוןקודי קא-פאוחוגגים יום הולדת לעוגיפלצת!יובל המבולבלנווה עצלנותהעולם המטורף של דוד חייםחזרה לגן ולבית הספרבטוחים שאנחנו בטוחיםרון ברווזוןקלאו וקוקיןלילה הופ!דינו דןהיכון חידון הופ!מספרי משימהרחוב סומסום – מגלים סקרנותסבא מתכווץהדבורה מאיהטימוטי הולך לבית הספרטבע תוםסוד הקצב של מיכלהפיה לילידפנה ודודידורחוב סומסוםכוח הקצבעוד חברים של הופ!מייק האבירמר מוכשר מסביב לעולם-תום זכויותחבורת החצרדובוני אכפת ליהפוני הקטן שליהקרקס של רינתתותיתיובל המבולבל – מר עגבניהגן המפלצותסבא טוביהכוכב קטן

אודות הופ!

קבוצת הופ! הינה בית תוכן מוביל המתמחה ביצירת חוויות תוכן מקוריות חוצות פלטפורמה לילדים

בין השאר מפעילה הקבוצה את ערוץ הופ! המשודר מאז שנת 2000 במסגרת חבילות הבסיס של HOT  ו YES ומיועד לילדים בגילאי שנתיים עד שמונה.

הערוץ מפיק תכני מקור רבים שהפכו לאבני דרך בתודעה הטלוויזיונית של הדור הצעיר וזוכה לשבחים רבים מצד הורים ומחנכים.

בנוסף, הקבוצה מפיקה גם את ערוץ לולי, ערוץ לפעוטות המשודר בHOT, וערוץ הופ! ילדות ישראלית, ערוץ פרימיום ייחודי המשודר ב HOT  ו YES ומציג שירים, סיפורים, יצירות אמנות ומשחקי ילדות לילדים ולכל המשפחה – הכול על טהרת היצירה העברית.

 

אתר ערוץ הופ! www.hop.co.il  מאפשר לגולשים להרחיב את חוויית הצפיה בטלוויזיה ולהמשיך ולבלות עם הדמויות האהובות עליהם מערוץ הופ! תוך לימוד והעשרה.

העיקרון המוביל בפיתוח האתר הינו הנאה המעניקה בצידה ערך מוסף של למידה, תוך ניצול המימד האינטראקטיבי, וזאת כדי לאפשר לילד לימוד בקצב אישי והפנמה של המושגים והערכים אליהם הוא נחשף בערוץ. האתר מיועד לשלושה קהלים: ילדים, הורים ומחנכים, כשלכל אחד מהם ניתנת התייחסות נפרדת וממוקדת .

לקבוצת הופ! גם אתר מנוייםwww.hopnet.co.il , המציג חווית תוכן אינטראקטיבית יחידה מסוגה לילדים בגילאי הגן וכיתות היסוד.

האתר מאובטח ומותאם לילדים ומכילתכני וידאו  ועשרות משחקים חינוכיים המבוססים על המותגים המובילים בערוץ הופ!

 

בנוסף, קיימות מספר אפליקציות לאייפון ולאייפד: אפליקציית הופ! המציגה פרקים נבחרים מהתוכניות המובילות בערוץ הופ! – להורדת האפליקציה לחצו כאן

אפליקצית "הופ! לשחק וללמוד" שמכילה מגוון משחקים חינוכיים לילדים בגילאי הגן – להורדת האפליקצייה לחצו כאן

ואפליקציית "כח הקצב" עם כוכבי הסדרה האהובה במשחק מוזיקלי מאתגר – להורדת האפליקצייה לחצו כאן

 

התוכן שלנו 

ערוץ הופ!  הוקם במטרה להעניק לילדים הצעירים את האפשרויות ללמוד, להבין, ליהנות והחשוב מכל – לגדול בידיים טובות, באמצעות תכניות חינוכיות מובחרות מהארץ ומהעולם.

התכנים בערוץ מותאמים ליכולות הקוגניטיביות והרגשיות של הילדים בגילאי היעדו מכילים מסרים פשוטים ובהירים, דמויות ידידותיות, קריינות של ילדים בלבד, וללא תכנים של אלימות או פחד. לתכנים ערך מוסף בהיותם מפתחים גם את הדמיון והחשיבה. כל תכניות הרכש מדובבות לעברית בפיקוחם של יועצים לשוניים ודגש רבמ ושם על איכות דיבוב, רמת השפה וטון שיחה נעים.

ערוץ הופ! מעודד קשר הורה- ילד ומעמיד לרשות ההורים כלים שמסייעים להם בתהליך גידול הילדים.  הדבר בא לידי ביטוי בהתאמת לוח השידורים לסדר היום של הילד ושירי בוקר וערב המעודדים מידי יום את הילדים לבצע את הפעולות הקבועות הנדרשות, החל מצחצוח שיניים והתלבשות וכלה בהתארגנות לשינה.

בכל חג משודרות תכניות מיוחדות אשר נותנות ביטוי לתרבות ולמסורת הישראליים, וכן, בעתות מצוקה ומתח משודרים שידורים מיוחדים שהופקו לשעות חירום ומותאמים לילדי הגיל הרך.
נוסף לכך, אנו גאים בשיתופי הפעולה הרבים שלנו עם רשויות המדינה לקידום נושאים בעלי חשיבות חברתית ולאומית, כגון: חיסכון במים, שמירה על הסביבה, זהירות בדרכים, תזונה בריאה בגיל הגן וכיו"ב.  לצד פרסים מקצועיים בינלאומיים, הופ! אף זכה בפרס יו"ר הכנסת על פעילות טלוויזיונית לעידוד הזהירות בדרכים ובפרס הש"ל לשמירה על הסביבה.

 

ערוץ 77 בHOT   ערוץ 82 בYES