סימוןקודי קא-פאומטוסי עלסמי הכבאיהרפתקאות פיטר הארנבהמופע המבולבל של יובלריינג'ר רובבוב הבנאימולי וצומידוטשון כבשוןחוגגים יום הולדת לעוגיפלצת!יובל המבולבלנווה עצלנותתומס הקטר וחבריםהעולם המטורף של דוד חייםחזרה לגן ולבית הספרבטוחים שאנחנו בטוחיםרון ברווזוןקלאו וקוקיןלילה הופ!דינו דןהיכון חידון הופ!מספרי משימהרחוב סומסום – מגלים סקרנותסבא מתכווץהדבורה מאיהטימוטי הולך לבית הספרטבע תוםסוד הקצב של מיכלהפיה לילידפנה ודודידורחוב סומסוםכוח הקצבעוד חברים של הופ!מייק האבירמר מוכשר מסביב לעולם-תום זכויותחבורת החצרדובוני אכפת ליהפוני הקטן שליהקרקס של רינתתותיתיובל המבולבל – מר עגבניהמיכל הקטנה והמפלצותגן המפלצותסבא טוביהכוכב קטן

תומס הקטר וחברים עונה 17 - פרק 1 - סטפורד הקטר

הרפתקאותיו של תומס הקטר וחבריו הקטרים האחרים ברחבי התחנה ובדרכים. בכל פרק מקבלים הקטרים משימה חדשה ממפקח התחנה הגדול ויוצאים לבצע אותה. לפעמים הם מסתבכים ונתקלים בקשיים, אך תמיד מצליחים לפתור את הבעיה ולבצע את המשימה בהצלחה בעזרת דמיון, עזרה הדדית, שיתוף פעולה וחברות אמיצה.

בפרק זה, המנוע של סטֶפורד אינו זקוק למים ולפחם כמנועי הקיטור, לכן הוא שקט מאוד. סטֶפורד מנסה להישמע כמו חבריו הקטרים, אבל כשהוא נשלח לחווה חקלאית, הרעשים החדשים שלו מבריחים את הכבשים.