סימוןמיכל הקטנה והמפלצות בעונה חדשה – זמן לזוז!מטוסי עלסמי הכבאיהרפתקאות פיטר הארנבריינג'ר רובתומס הקטר וחבריםהמופע המבולבל של יובלמולי וצומידוטבוב הבנאישון כבשוןקודי קא-פאוחוגגים יום הולדת לעוגיפלצת!יובל המבולבלנווה עצלנותהעולם המטורף של דוד חייםחזרה לגן ולבית הספרבטוחים שאנחנו בטוחיםרון ברווזוןקלאו וקוקיןלילה הופ!דינו דןהיכון חידון הופ!מספרי משימהרחוב סומסום – מגלים סקרנותסבא מתכווץהדבורה מאיהטימוטי הולך לבית הספרטבע תוםסוד הקצב של מיכלהפיה לילידפנה ודודידורחוב סומסוםכוח הקצבעוד חברים של הופ!מייק האבירמר מוכשר מסביב לעולם-תום זכויותחבורת החצרדובוני אכפת ליהפוני הקטן שליהקרקס של רינתתותיתיובל המבולבל – מר עגבניהגן המפלצותסבא טוביהכוכב קטן
הופ! אתר המנויים של ערוץ הופ! – לגלוש בידיים טובות
משחקים לילדים, תכניות לילדים לצפייה ישירה, הכנה לכיתה א', חשבון, אנגלית, טבע, יצירה והעשרה.

 

לשחק, ללמוד וליצור בעולם תוכן מרתק , מעשיר ומאובטח.

משחקים לילידם, סרטונים לצפייה ישירה, הכנה לכיתה א', לימוד עברית, חשבון, טבע ועוד.

סביבת פעילויות ומשחקים חווייתית, המעניקה שקט ובטחון להורים ושילוב מופלא של הנאה, העשרה ויצירה לילדים.

http://www.hopnet.co.il

האתר פותח בליווי מיטב המומחים וכולל העשרה בתחומי אוריינות עברית, הכנה לכתה א', חשבון, אנגלית, טבע ומדע לצד משחקים וכלי מולטימדיה ייחודיים המאפשרים לילד/ה ביטוי אישי, לרבות מערכת דואר חדשנית ומאובטחת.

עולמות התוכן באתר המנויים :

הופ! לומדים – סביבת העשרה ולימוד חווייתית שפותחה בסיוע המומחים המובילים בארץ בתחומי עברית, חשבון ואנגלית. האזור כולל בין היתר:

  • מא' ועד ת– עולם האותיות שפותח בליווי דוקטור מיכל שלייפר, מהמובילות בתחום חקר השפה והאוריינות . חוויה אינטראקטיבית חדשנית וייחודית של גילוי והנאה, להיכרות ראשונה עם האלפבית העברי. הדמויות האהובות של ערוץ הופ מלוות את הילדים צעד אחר צעד, במסלול מלא הומור ויצירתיות. בהוֹפּ! מֵאָלֶף עַד תָּו כל אות מאותיות האלפבית פותחת רצף של תחנות פעילות, כשבכל תחנה מתורגלות מיומנויות של ניצני אוריינות המהוות בסיס לרכישת הקריאה והכתיבה. כל תחנה מעניקה לילד כוכב וסך כל הכוכבים מעניקים לו מדלית אליפות להדפסה. מטרת המשתמש היא לאסוף עשרים ושתיים מדליות אליפות- מדליה לכל אות.
  • לומדים אנגלית עם דידי הדרקונית- סביבה אינטראקטיבית מרהיבה וחווייתית, המקנה לילדים היכרות ראשונית עם מגוון מילים בשפה האנגלית, שפותחה בשיתוף הלן דורון – המכון המוביל ללימוד אנגלית בארץ
  • מסע בין מספרים-  אפליקציה חדשנית ומקורית, שפותחה במיוחד לאתר. ציקי וטרללית טסים בחלל ונקראים להציל את כוכב הרובוטים, שם הם נתקלים בבעיות שונות שפתרונן מחייב משחקי חשבון והנדסה, מעשירים ומהנים כאחת. לאפליקציה 2 רמות: ראשונה לגילאי 4-3, ושנייה לגילאי 7-5. תוכני המשחקים פותחו בליווי יעל צרפתי, מרצה למתמטיקה במכללת סמינר הקיבוצים ומדריכה ארצית למתמטיקה באגף הקדם-יסודי במשרד החינוך, והם תואמים לתכנית הלימודים של משרד החינוך במתמטיקה לגן ולכיתות א'.
  • מסע בעקבות מפתח- מסע מרהיב אינטר-דספלינארי המעודד ילדים לחקור ולהבין.

 

הכנה רגשית לכיתה א' – תכנית המציגה לילדים העולים לכיתה א' את החוויות הראשונות של תלמיד חדש – ובכך מכינה אותם לצעדים הריאשונים בבית הספר.

 

משחקים – סביבת משחקים ענקית עם החברים האהובים מערוץ הופ! הכוללת עשרות רבות של משחקים מושקעים, חווייתיים ומלמדים.

בסביבה זו אנחנו שמים דגש גם על חודשי השנה והחגים ( אנחנו מקפידים לעלות עם משחקים חווייתיים המוקדשים למועדים כמו ראש השנה, סוכות , חנוכה , יום המשפחה, פסח ועוד).

 

הופ! יצירה – סביבת יצירה מרתקת המאפשרת לילדים לעצב וליצור באמצעות כלי מולטימדיה חדשניים.

  • ברכות לכולם – מערכת ייחודית שפותחה בהרפתקהופ! לעיצוב ושליחת ברכות לחברים או בני משפחה בשילוב מיטב המותגים והחברים מהערוץ.
  • חפצים מתלוצצים משחק יצירה מרהיב בשיתוף האמן חנוך פיבן, ובהשראת יצירותיו, בו  הילדים מרכיבים תמונות ודמויות מחפצים שונים.
  • משחקי עיצוב והלבשה מלהיבים עם אוליבייה, באו באו באבי, צפי ועוד

החדר שלי  החדר שלי באתר הרפתקהופ! הוא אזור ביטוי אישי חדשני, המאפשר לילדים להגיע לכל אזורי התוכן באתר דרך המסכים ולנהל חדר אישי משלהם.

הילדים מעצבים את החדר באמצעות שלל כלים מתקדמים – בוחרים את החפצים שמרכיבים אותו, מקשטים אותם, בוחרים את מזג האוויר הרצוי הנשקף מהחלון ואת המוזיקה האהובה,, תולים על הקירות תמונות אישיות ויצירות שיצרו באתר, שולחים דואר וברכות להורים ולחברים, יוצרים את האתר הפרטי הראשון שלהם ועוד.

 

תכניות ערוץ הופ! סביבה עשירה של תכני וידאו הכוללת מגוון רחב של ספריות ייעודיות המוקדשות לראש השנה, ליום העצמאות , ליום המשפחה , לחזרה לבית ספר ולגן, וכן מבחר גדול של פרקים מהתכניות האהובות של ערוץ הופ! לצפייה ישירה.