סימוןמיכל הקטנה והמפלצות בעונה חדשה – זמן לזוז!מטוסי עלסמי הכבאיהרפתקאות פיטר הארנבריינג'ר רובתומס הקטר וחבריםהמופע המבולבל של יובלמולי וצומידוטבוב הבנאישון כבשוןקודי קא-פאוחוגגים יום הולדת לעוגיפלצת!יובל המבולבלנווה עצלנותהעולם המטורף של דוד חייםחזרה לגן ולבית הספרבטוחים שאנחנו בטוחיםרון ברווזוןקלאו וקוקיןלילה הופ!דינו דןהיכון חידון הופ!מספרי משימהרחוב סומסום – מגלים סקרנותסבא מתכווץהדבורה מאיהטימוטי הולך לבית הספרטבע תוםסוד הקצב של מיכלהפיה לילידפנה ודודידורחוב סומסוםכוח הקצבעוד חברים של הופ!מייק האבירמר מוכשר מסביב לעולם-תום זכויותחבורת החצרדובוני אכפת ליהפוני הקטן שליהקרקס של רינתתותיתיובל המבולבל – מר עגבניהגן המפלצותסבא טוביהכוכב קטן
שאלות נפוצות

קבוצת הופ! הינה קבוצת מדיה מובילה המתמחה ביצירת חוויות תוכן מקוריות חוצות פלטפורמה לילדים. הקבוצה מפעילה שלושה ערוצים, ובפעילות דיגיטלית נרחבת באתרי אינטרנט, אפליקציות מובייל, ערוצי יוטיוב ורשתות החברתיות.

הקבוצה נוסדה בשנת 2000 עם השקתו של ערוץ הופ!, ערוץ גילאי טרום בית הספר (preschool) הראשון מסוגו בעולם, מאז זוכה ערוץ הופ! לאהדה והצלחה רבים בקרב ילדים והוריהם כמו להערכה מקצועית ברחבי העולם, הערוץ מדורג באופן עקבי כאחד מהערוצים הנצפים ביותר בישראל, ומשדר כמדי יום לכ-1.5 מיליון בתי אב.

מאז הקמתה ועד היום, התרחבה הקבוצה והשיקה 5 ערוצים נוספים, בניהם לולי, הערוץ המוביל לפעוטות מגילאי 3 ומטה  וערוץ  הופ! ילדות ישראלית. לצד זאת התרחבה פעילות הקבוצה  לתחום יצור והפצת תוכן דיגיטלי והפצת התכנים בשוק הבינלאומי. כיום מחזיקה קבוצת הופ! ב- 50% מנתח הצפייה בגילאי טרום בית הספר בישראל.

 

איך פונים אל ערוץ הופ!?

ניתן לפנות אלינו דרך עמוד צור קשר באתר הופ! או דרך עמוד הפייסבוק שלנו.

 

מהן שעות לוח השידורים של הערוץ בטלוויזיה?

ערוץ הופ! משדר בטלוויזיה בין השעות חמש בבוקר לתשע בערב. אנו מציעים להורים שרות שמתחשב בסדר היום המשפחתי ולשעה המקובלת בה ילדים הולכים לישון.

 

לאילו גילאים מותאם התוכן בערוץ הופ!?

התכניות המשודרות בערוץ הופ! מותאמות לילדים בין הגילאים 3-7, אך יש בין הצופים של הערוץ לא מעט צופים צעירים או בוגרים יותר.

 

על פי מה נבחרות התוכניות שמשודרות?

תכני הערוץ  איכותיים, מעשירים, נטולי אלימות ומותאמים קוגניטיבית ורגשית, לקהל הצופים הצעיר.

הערוץ משדר תמהיל של תכנים איכותיים, מהם 40% תכניות מקור המופקות בישראל ו-60% תכניות מובחרות אשר נרכשות  ממפיקים בינלאומיים מובילים ומותאמות בעזרת דיבוב לצפייה בעברית.

דגש מיוחד מושם על תכנים בעלי צביון ישראלי, החל מהעשרת השפה העברית ועידוד קריאה, טבע ישראלי, שבת, חגים ומועדים, עונות השנה וכיו"ב.

כחלק מתפיסת האחריות  המקצועית והמחויבות הקהילתית של קבוצת הופ!, מקודמים בכל מסכי הופ! ערכים חברתיים בתחומים שונים. הפקות המקור מפותחות  ומופקות  בליווי צמוד של אנשי מקצוע בתחום התפתחות הילד ולוח השידורים מותאם לסדר היום המשפחתי.

 

איפה אפשר לראות את התוכניות של ערוץ הופ!?

בטלוויזיה ב-HOT בערוץ 77 ב-YES בערוץ 82, בשירותי ה-VOD של HOT ו-YES,

תוכניות לצפייה ישירה בעמוד התכניות באתר הופ! או בערוץ היוטיוב של הופ!.

יותר פרקים מכל סדרה באפליקציית ה-VOD של הופ! ובאתר המנויים.

 

איך מכינים קליפ יום הולדת?

את הסרטון מכינים דרך המחשב, כרגע אין  עדין אפשרות להכין אותו דרך המכשיר הסלולרי.

יש להיכנס לאזור היום הולדת באתר הופ!– לאחר לחיצה על "העלו תמונה", עליכם לבחור תמונה פרונטאלית וברורה של הילד/ה שכבר קיימת במחשב. מתאימים את התמונה ע"י גרירה, הגדלה וסיבוב, כך שהפנים של הילד/ה יכנסו לתוך העיגול הריק. לאחר הקלדת שם וגיל הילד/ה מומלץ לבדוק בתצוגה מקדימה שהסרטון יצא לשביעות רצונכם. לתיקון, יש להתחיל את התהליך מחדש, על ידי לחיצה על כפתור X. להמשך, מלאו את השדות הנדרשים. הסרטון המוכן יישלח כקישור לכתובת האלקטרונית אותה הזנתם בעת הכנת הסרטון. את הקישור תוכלו לשתף עם המשפחה והחברים.

לצערנו, איננו א יכולים להתחייב לשדר הסרטון בטלוויזיה. מתוך אלפי  הפניות אנו יכולים לשבץ בכל חודש רק 20 סרטוני יום הולדת. הסרטונים נבחרים על ידי  עורכי התוכן של הערוץ לפי פרמטרים שונים, לרבות חלוקה הוגנת ומתחשבת של בנים ובנות, גילאים שונים, והאיכות הטכנית של התמונות.
לשאלות נוספות בנושא סרטון יום הולדת

 

איפה ומתי מתקיימים מופעים והצגות של הופ!?

קבוצת הופ! מציגה שפע מופעים בכל רחבי הארץ בדגש על הקשר הבלתי אמצעי עם הגיבורים האהובים. בכל חודש מפורסם באתר הופ! לוח מופעים והצגות של אתר הופ!

בנוסף, אפשר להתעדכן במופעים הקרובים דרך עמוד הפייסבוק של הופ!.

 

היכן ניתן לרכוש מוצרים של הופ!?

את מוצרי הופ! ולולי ניתן לרכוש ברשתות הצעצועים המובילות: טויס אר אס (בובות לולי), עידן 2000, כפר השעשועים, רשת "מוצצים", הפיראט האדום  וכן בחנויות צעצועים פרטיות בכל רחבי הארץ – לפירוט המוצרים המלא.

 

איך אפשר להשתתף בצילומים של הופ!?

בחלק מתוכניות הטלוויזיה והקליפים שאנו מצלמים אנו זקוקים למשתתפים. לפני הצילומים אנו בוחנים את המועמדים לפי צרכי ההפקה ומשתדלים לשתף כמה שיותר ילדים. אם גם אתם מעוניינים להשתתף באחת ההפקות העתידיות  שלנו, השאירו פרטים באמצעות הצור קשר באתר הופ! ונעשה כל מאמץ להיות עמכם בקשר.

 

מהו אתר המנויים של הופ!?

סביבת משחקים ענקית עם החברים האהובים מערוץ הופ! הכוללת עשרות רבות של משחקים מושקעים, חווייתיים ומלמדים. www.hopnet.co.il

 

איך נרשמים לאתר המנויים?

אפשר להירשם און ליין דרך האתר או טלפונית 0732751046.

 

למי אפשר לפנות בנושא אתר המנויים?

אפשר לפנות לאתר המנויים דרך או טלפונית 0732751046.

 

מהן האפליקציות של הופ!?

אפליקציית ה-VOD  – פרקים בצפייה ישירה (אייפון/אייפד):

למעלה ממאה פרקים מלאים של התכניות האהובות לצפייה ישירה.

אפליקציית הופ! לשחק וללמוד – אפליקציית המשחקים של הופ! (אייפון/אייפד):

שישה משחקים חינוכיים שפותחו במיוחד לילדי הגן. משחק אותיות, חשבון, מיון פירות וירקות, מיחזור, פאזל ומשחק נגינה.

 

למי אפשר לפנות בנושא האפליקציות של הופ!?

ניתן לפנות אלינו דרך הצור קשר באפליקציות של הופ!.

 

האם יש מבצעים ותחרויות של הופ!?

בכל חודש מתקיימות תחרויות נושאות פרסים בעמוד הפייסבוק של הופ!.